Praktické informace

Každou třetí neděli v měsíci během mše probíhá sbírka na opravu kostela.

Finanční dary na opravu kostela je možno též zasílat prostřednictvím bankovního převodu na číslo účtu: 169752339 / 0300 (ČSOB) .

Veškeré své připomínky a vzkazy můžete posílat:

Další adresy, čísla a odkazy naleznete na stránce Kontakty .

Webové stránky budeme postupem času doplňovat a vylepšovat. Budeme rádi za každou připomínku či námět.

Od 01.09.2014 byl spuštěn plnohodnotný provoz webových stránek:
www.farnost-tlumacov.cz
Postupem času budou tyto stránky doplňovány a vylepšovány. Každý týden si můžete prohlédnout aktuální Ohlášky a všechny aktuální události naleznete v sekci Aktuality . Dále máte k dispozici Praktické informace . Seznam členů farní rady a zápisky z jednotlivých jednání farní rady naleznete v menu pod položkou Farní rada . Rovněž jsou zde k dispozici všechny důležité Kontakty a také si můžete prohlédnout zveřejněné fotky v sekci Fotogalerie .

Farář: P. Michal Šálek

E-mail: fatlumacov@ado.cz

Soukromý mobil:
731 621 228

Farní mobil:
733 741 865

Webmaster: Ing. Jan Špaček: admin@farnost-tlumacov.cz | Titulní stránka | WebMail | Tisk | Nahoru